Extra rit voor lijnbus 92 op schooldagen

Sinds 1 januari 2022 is er een wijziging van de dienstregeling van lijn 92.

92 Aalst - Erpe Vijfhuizen - Sint-Lievens-Houtem - Herzele - Zottegem

  • Er is een extra rit voorzien op schooldagen die om 15.31 uur aan Zottegem- Station vertrekt naar Sint-Lievens-Houtem – Fabriekstraat (15.55 uur). 
Halte Halte omschrijving Aankomst
208450 Zottegem Station perron 7  15:31
208081 Zottegem Welzijnstraat  15:33
208044 Zottegem Collegestraat  15:34
208082 Grotenberge Speelplein Ten Berg  15:35
208083 Grotenberge Kerk  15:36
208084 Grotenberge V.D.A.B.  15:37
208619 Grotenberge Ballingsweg  15:38
208085 Grotenberge Hoge Weg  15:39
208086 Grotenberge Diepeweg 15:39
206441 Herzele Koekelberg  15:41
206442 Herzele Bloemenstraat  15:42
206438 Herzele Groenlaan  15:43
206437 Herzele Gemeentehuis  15:44
206436 Herzele Kerk  15:45
206435 Herzele Graaf Du Parclaan  15:46
206434 Herzele Sint-Rochusstraat 15:47
206433 Herzele Melkerijstraat 15:48
206432 Herzele Station 15:49
202740 Herzele Vierwegen 15:50
202739 Herzele Heibaan 15:51
202738 Sint-Lievens-Houtem Ouden Heerweg 15:53
202737 Sint-Lievens-Houtem Kapelleweg 15:54
202080 Sint-Lievens-Houtem Fabrieksstraat 15:55
  • De rit van 15.31 uur vanuit Zottegem Station naar Aalst – Station vertrekt voortaan 1 minuut later (15.32 uur). 
  • De rit met vertrek om 16.34 uur vanuit Aalst – Station naar Zottegem – Station vertrekt voortaan 2 minuten later (16.36 uur). 
  • De rit met vertrek om 7.01 uur vanuit Aalst – Station naar Zottegem – Station vertrekt voortaan 4 minuten vroeger (6.57 uur)
Gepubliceerd op donderdag 13 januari 2022 12 u.